Staň sa Nechtárkou 

Pozívam vás na školenie pre začínajúce manikérky. Baví ťa upravovať si nechty a chceš o manikúre a nechtovom dizajne vedieť viac? Pripravila som schému 9 školení. Vďaka môjmu študijnému plánu sa s teba stane Manikérka, Nechtová dizajnérka, NailArtist-ka. Školenia na seba nadväzujú a postupne zdokonalia tvoju prácu.

registracia

Staň sa Umelcom 

Pozívam ta na umelecké semináre pre pokročilé nechtárky a školiteľky.
Miluješ nechtový dizajn rada experimentuješ a skúšaš nove dizajny a zdobenia?
S veľkou pravdepodobnosťou v tebe drieme Nechtová umelkyňa osloboď ju prostredníctvom seminárov o nechtovom umení. pozdvihni svoju prax a objav svoju umeleckú dušu. 

Zoznam školení

Prihlá​siť sa dá ak spĺňaš tieto podmienky

Vzdelanie v Obore 

Školenia označené začiatočník sú vhodné pre manikérky, ktoré práve doštudovali odbor manikúra alebo si spravili rekvalifikáciu v obore manikúra. 

Musíš mať 18+

Všetky naše školenia vzhľadom na úroveň obťažnosti a povinnosti niesť vlastnú zodpovednosť môžu absolvovať len osoby staršie ako 18 rokov.   

Vyplniť dotazník a registrovať sa

Treba sa riadne v čas prihlásiť. Registrovať sa cez online registračný formulár. 

Zaplatiť

Vzhľadom na množstvo žiačok, ktoré sa na školenia hlásia je nutné školenie uhradiť celé vopred. Ak donesiete potvrdenie od lekára o PN nájdeme vám ďalší termín školenia. (alebo pri dlhodobej PN budú peniaze vrátene)

REAL školenia

Ide o intenzívne skupinové školenia naplánovane na presný dátum. Školenie sa koná na vopred určenom mieste. Žiačky sú vopred informované čo všetko budú na dané školenie potrebovať. Školiteľka zabezpečuje malé občerstvenie a materiáli potrebné na výuku. Po každom školení získate certifikát o účasti na školení.

Ak vás zaujíma viac zaregistrujte sa a mi vás budeme kontaktovať.
NEZáVEZNA registrácia  Harmonogram školení

Školenia pre začiatočníkov

Keď sa rozhodneš študovať u nás vieme ti ponúknuť unikátnu cenovú ponuku, včas si predplať set školený a získaj zľavu.

9 školení spolu z 800€ 

Kurzy pre začiatočníkov: Manikúra 

1.Manikúra

-Leštenie a lakovanie

Čas: 9:00 - 18:30  Cena: 80€ 
Počet žiakov: 4 osoby

Úlohou Kurzu, je ta oboznámiť s nechtom a jeho okolím. Okrem anatómie sa naučíš aj aké choroby môže necht mať. Ktoré mechanické poškodenia sa zahoja a ktoré ostávajú na stálo. V teoretickej časti si povieme aj o pracovných pomôckach a postupoch. Následne si ich uvedieme aj do praxe. naučíme sa správne držať a používať jednotlivé nástroje a použiť ich v suchej manikúre a mokrej manikúre. A čerešničkou na torte bude správna úprava nechtovej platničky - leštenie a následne sa naučíme správne lakovať.  Lakovanie je základ pre všetky ďalšie školenia. Správne lakovanie vašej zákazníčke vydrží až 5. a viac dní. 

2.Manikúra

-​Klasický gél-lak

Čas: 9:00 - 18:30  Cena: 100€ 
Počet žiakov: 4 osoby

Druhý v poradí je kurz zameraný na zdokonalenie sa v základnej manikúre plus sa naučíte novú európsku manikúru. Anatóliu nahradí fyzika a chémia. Naučíme sa čo sú to UV materiáli a ako sa členia. Do podrobna si preberieme všetky druhy gél-lakov. Tak isto ako v predošlom školení si každý krok prejdeme najskôr teoreticky a až potom sa pustime do praxe. O správnych pracovných pomôckach a postupoch si nie len povieme ale aj vyskúšame naživo. Čerešničkou tohto školenia je: Správna úprava nechtovej platničky pod Klasický gél-lak a jeho aplikácia. Správne nanesený Klasicky gél-lak vašej zákazníčke vydrží 14 a viac dní.

3.Manikúra

-Modelovaný gél-lak

Čas: 9:00 - 18:30  Cena: 120€ 
Počet žiakov: 4 osoby

Tretie školenie sa zakladá na predošlých skúsenostiach a znalostiach, ktoré sme sa už naučili z predošlých školení. preberať anatómiu a fyziku s chémiou by bolo mrhanie časom, ale opakovanie matka múdrosti preto si pripomenieme len tie témy, ktoré budeme pre tento deň potrebovať. Sústrediť sa budeme hlavne na najväčšieho pomocníka nechtárky a tým je brúska. Áno, naučíme sa používať brúsne nástavce, pre začiatok jednoduchú Kombinovanú Manikúru. ale to nie je všetko naučíme sa aj najpopulárnejší Modelovaný gél-lak (moderný gél-lak). Správne nanesený modelovaný gél-lak zákazníčke vydrží 28 a viac dní.

Kurzy pre začiatočníkov: Nechtový dizajn

1.​Nechtový dizajn

-Spevnenie prírodných nechtov

Čas: 9:00 - 18:30  Cena: 80€ 
Počet žiakov: 4 osoby

Nechtový dizajn už nie je tak jednoduchý ako manikúra. Skrýva rôzne tajomstvá...
Ale ja vám ich postúpme na mojich školeniach odhalím. Prvá téma v nechtovom dizajne je spevnenie prírodných nechtov. Jednoducho to znie ale budeme k tomu potrebovať vedieť: 
- Rozoznať štruktúru a typ nechtu.
- Výber vhodnej manikúry.
- Výber vhodného materiálu.
- Geometrickú schému pre spevnenie a vyrovnanie nechtu.
- Šetrné očistenie nechtu
- Správna aplikácia materiálu
- Brúsenie do vybraného tvaru
- Správne ukončenie modelácie

2.​Nechtový dizajn

-​Modelácia: Klasické tvary

Čas: 9:00 - 18:30  Cena: 100€ 
Počet žiakov: 4 osoby

Nechtový dizajn - Salónová modelácia klasických tvarov: 
Kocka, Ovál, Mandľa, Kofin.

 Klasické salónové tvary sú vhodná, práve vtedy keď zákazníčka chce krátke predĺžené nechty s prirodzeným vzhľadom. Ukážeme si schémy ako majú vyzerať všetky klasické salónové tvary. Na kurze sa naučíte základne formy modelácie, ktoré môžete používať v salóne. Gélové tipy, dualformy a aj základ pre modeláciu na šablónu.
Ku školeniu modelácie patrí dokonalé brúsenie aj modelácia bez brúsenia. Základne úpravy ako je aplikácia farby na modeláciu, maľovaná francúzska špička, maľované ombré (babyboomer), vertikálne ombré.

3.​Nechtový dizajn

-​Modelácia: Moderné tvary

Čas: 9:00 - 18:30  Cena: 120€ 
Počet žiakov: 4 osoby

Nechtový dizajn - Salónová modelácia moderných tvarov:
Kocka, Ovál, Mandľa, Balerína
Moderné salónové tvary sú vhodná, práve vtedy keď zákazníčka chce stredne dlhé nechty s dokonalým výzorom. Ukážeme si schémy ako majú vyzerať všetky moderné salónové tvary. Na kurze sa naučíte: 
- zakladanie šablón stredne ťažká úroveň
- modeláciu na stredne dlhé nechty
- vstavanú francúzsku špičku
- vstavaný babyboomer
- vstavané glitre a trblietky
- modeláciu bez brúsenia
- Dokonalé brúsenie
- Aplikácia farby ultra-blísko kožičky.

Kurzy pre začiatočníkov: Zdobenie a Art

1.​Zdobenie a Art

- základy

Čas: 10:00 - 16:30  Cena: 60€ 
Počet žiakov: 4 osoby

Zdobenie nechtov nie je len o krvopotnom maľovaní minimalizmu. Máme aj jednoduché a rýchle riešenia. Tento kurz vás oboznámi najjednoduchšími a najrýchlejšími druhmi zdobenia. Ako jednotlivé techniky správne kombinovať. 
naučíte sa správne aplikovať nálepky, vodolepky, kamienky, hotové 3D prvky, 
Ako docieliť dokonalý zrkadlový efekt, správne zapracovanie pigmentov trblietok glitrov. Otláčanie pečiatok a  fólii. Krásky cukrový efekt na jemnom 3D zdobení. A základy pre maľovanie (podklady na tréning na doma) 

2.​Zdobenie a Art

-​ tematické zdobenia

Čas: 10:00 - 16:30  Cena: 60€ 
Počet žiakov: 4 osoby

Každé ročné obdobie má svoje vlastné čaro a tak isto aj zdobene nechtov sa mení.
Toto školenie je zamerané hlavne na módne vlny, ktoré sa každé 3 mesiace menia. Príďte si v pohodlí školenia spraviť trendy vzorky pre svoje zákazníčky. Už nemusíte tráviť dlhé hodiny hľadaním čo je nové, a zároveň všetok materiál je na školení dispozícii zadarmo. Správne ta naladíme na nasledujúcu sezónu a ty si zožneš slávu u tvojich zákazníčok.
- použité techniky sú vždy podľa noviniek a trendov.

3.​Zdobenie a Art

-​ Maľba rukou

Čas: 10:00 - 16:30  Cena: 80€ 
Počet žiakov: 4 osoby

Umenie je to jedinečné čo dokáže človek vytvoriť, a nejde len o úplnú dokonalosť ale aj o jednoduchý pohlaď na niečo pekné

Maľovanie je tak unikátne pre každú nechtárku iné, ale aj nailartist musí mať základne znalosti maľby a poznať jednotlivé techniky a vedieť ich používať správne.
Na tomto školení ta naučím ako správne používať viacero druhov štetcou. Ukážeme si ako rozmanite sa dá maľovať UV materiálmi.