Aké služby ponúkate, 
aká je ich hodnota?

U nás v salóne ponúkame Manikúru a Nechtový dizajn na najvyššej úrovni. Garantom kvalitnej práce je u nás prestížna školitelka manikúry a nechtového dizajnu Katarína Kobelová, a garantom kvalitných produktov a materialov je značka emi.

cenník

Pozývame vás pozrieť si prácu z nášho salónu.

Galeria prác za rok 2022

Autor práce: Katarína Kobelová

Manikúra, ktorá má elegantný a prirodzený vzhľad.
Pre dokonalý v​ýsledok treba vynaložiť aj veľa úsilia a darovať tomu aj viac času. Vďaka rôznym školeniam a inováciam som svoju prácu optimalizovala a stále ju zdokonalujem. 
klikni sem pre:
galeria 2022

Galeria prác ​za roky 2011-2021

Autor práce: Katarína Kobelová

Stať sa špičkovou nechtarkou, ktorá je známa nielen na slovensku ale aj v zahraničí.
Sa nedá za deň ani za mesiac. Rada by som vám ukázala aj celú cestu, ktorou som prešla od úplného začiatku až po rok 2021. Mojích prvích 10 rokov práce môže byť inšpiráciou hlavne pre začinajúce manikérky. Prvé práce mali viacero chýb, ale to ma nikdy neodradilo od mojích snov. A práve preto bez ostychu ukážem aj to, že keď to nejde dnes tak to môže isť zajtra.

Treba len vždy kráčať vpred.
klikni sem pre:
galeria 2011-2021

Ako sa môžem objednať?

Tento symbol obsahuje link na diar
 klikni naň a objednaj sa

Dá sa objednať cez online rezervačny systém.
U nás v salóne máte nonstop prístup a pohľad do nášho diára a môžete si tak ​kedykoľvek vybrať alebo zmeniť termín na naše služby. Je to jednoduché stačí vypísať údaje vybrať si termín a hotovo. Príde vám potvrdzujúci mail tam nájdete všetky potrebné informácie aj odkaz na zrušenie toho konkrétneho termínu. V prípade, že potrebujete pomôcť môžete nás kontaktovať aj telefonicky.

kontakt